Pay-per-node (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: user
eu: erabiltzailea

en: Submit
eu: Bidali

en: Content
eu: Edukia

en: content
eu: edukia

en: Type
eu: Mota

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: view
eu: ikusi

en: edit
eu: editatu

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Node type
eu: Nodo mota

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Created
eu: Sortua

en: Node
eu: Nodoa

en: administer
eu: kudeatu

en: Allowed
eu: Baimenduta

en: Role
eu: Rol

en: Order
eu: Ordena

en: left
eu: ezkerra

en: create
eu: sortu

en: Submit %name
eu: Bidali %name

en: Changed
eu: Aldatuta

en: No content types available.
eu: Eduki mota eskuragarririk ez.

en: Available
eu: Gaituta

en: @type: added %title.
eu: @type: %title gehituta.

en: My account
eu: Nire kontua

en: @type %title has been created.
eu: %title @type sortua izan da.

en: The post could not be saved.
eu: Sarrera ezin izan da gorde.
