Pay-per-node (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: content
gu: સામગ્રી

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Last updated
gu: સુધાર્યુ

en: view
gu: જુઓ

en: created
gu: રચાયું

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: Node
gu: નોડ

en: Role
gu: હોદો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: My account
gu: મારું ખાતું
