Pay-per-node (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: user
hr: korisnik

en: Submit
hr: Pošalji

en: Content
hr: Sadržaj

en: content
hr: sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Quantity
hr: Količina

en: Last updated
hr: Posljednje osvježenje

en: Purchased
hr: Kupljeno

en: view
hr: prikaz

en: edit
hr: uredi

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: Node type
hr: Vrsta node-a

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Created
hr: Stvoreno

en: Role
hr: Uloga

en: Order
hr: Redoslijed

en: No content types available.
hr: Nema raspoloživih tipova sadržaja.

en: @type: added %title.
hr: @type: %title je dodan.

en: My account
hr: Moj račun

en: @type %title has been created.
hr: @type %title je stvoren.

en: The post could not be saved.
hr: Unos ne može biti spremljen.
