Pay-per-node (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Title
is: Titill

en: user
is: notandi

en: Submit
is: Vista

en: Content
is: Innihald

en: content
is: innihald

en: Type
is: Gerð

en: Quantity
is: Magn

en: Last updated
is: Síðast uppfært

en: view
is: skoða

en: created
is: stofnað

en: edit
is: breyta

en: Preview
is: Forskoða

en: Save
is: Vista

en: Update
is: Uppfæra

en: Node type
is: Efnistegund

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Created
is: Stofnað

en: Node
is: Nóða

en: Allowed
is: Leyft

en: Role
is: Hlutverk

en: Order
is: Pöntun

en: My account
is: Aðgangurinn minn

en: Bulk operations
is: Magnaðgerðir
