Pay-per-node (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Title
jv: Judul

en: user
jv: panganggo

en: Submit
jv: Kirim

en: Content
jv: Konten

en: content
jv: kontén

en: Type
jv: Tipe

en: Last updated
jv: Update terakhir

en: view
jv: tampilan

en: edit
jv: sunting

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: Node type
jv: Tipe node

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Created
jv: Digawé

en: Role
jv: Parāgā

en: Order
jv: Urutan

en: @type: added %title.
jv: f@type: dirambah %title.

en: My account
jv: Akunku

en: @type %title has been created.
jv: @type %title uwis digawé .

en: The post could not be saved.
jv: Kiriman ora biosa disimpen.
