Pay-per-node (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: content
kn: ವಿಷಯ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Quantity
kn: ರಾಶಿ

en: Purchased
kn: ಖರೀದಿಸಲ್ಪಟ್ಟ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: left
kn: ಎಡಭಾಗ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Available
kn: ಲಭ್ಯ
