Pay-per-node (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Submit
ku: بنێرە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Last updated
ku: دوا نوێ بوونەوە

en: view
ku: پیشاندان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Node
ku: گرێ

en: Role
ku: ڕۆل

en: Order
ku: ڕیز

en: No content types available.
ku: هیچ جۆرێکی ناوەڕۆک پێناسە نەکراوە.

en: Available
ku: هەیە

en: @type: added %title.
ku: @type: زیادکرا%title.

en: My account
ku: هەژماری خۆم

en: @type %title has been created.
ku: @type %title .دروست کرا

en: The post could not be saved.
ku: بابه‌ت پاشه‌که‌وت نه‌کرا.
