Pay-per-node (7.x-1.1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: user
mg: mpikambana

en: Submit
mg: Manaiky

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: content
mg: votoatiny

en: Type
mg: Karazana

en: Update
mg: Ovana

en: Node
mg: Fehy
