Pay-per-node (7.x-1.1) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: user
mk: корисник

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: edit
mk: промени

en: My account
mk: Мојата сметка
