Pay-per-node (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (32 entries)

en: Title
nl: Titel

en: user
nl: gebruiker

en: Submit
nl: Indienen

en: Content
nl: Inhoud

en: content
nl: inhoud

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Last updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Purchased
nl: Aangeschaft

en: view
nl: weergeven

en: created
nl: aangemaakt

en: edit
nl: bewerken

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Node type
nl: Node-type

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Created
nl: Aangemaakt

en: administer
nl: beheren

en: Allowed
nl: Toegestaan

en: Role
nl: Rol

en: Order
nl: Volgorde

en: left
nl: links

en: create
nl: aanmaken

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: No content types available.
nl: Geen inhoudstypen beschikbaar.

en: Available
nl: Beschikbaar

en: @type: added %title.
nl: @type: %title toegevoegd.

en: My account
nl: Mijn account

en: @type %title has been created.
nl: @type %title is aangemaakt.

en: The post could not be saved.
nl: De inzending kon niet opgeslagen worden.

en: Bulk operations
nl: Bulkbewerkingen

en: If the updated order status is Completed.
nl: Indien de bijgewerkte bestellingsstatus 'Voltooid' is.
