Pay-per-node (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: user
nn: brukar

en: Submit
nn: Legg inn

en: Content
nn: Innhald

en: content
nn: innhald

en: Quantity
nn: Mengd

en: Last updated
nn: Sist oppdatert

en: view
nn: vis

en: edit
nn: endre

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater

en: Created
nn: Laga

en: Role
nn: Rolle

en: Order
nn: Sorteringsval

en: My account
nn: Min brukarkonto

en: @type %title has been created.
nn: @type %title har vorte oppretta.
