Pay-per-node (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (30 entries)

en: Title
oc: Títol

en: user
oc: utilizaire

en: Submit
oc: Sometre

en: Content
oc: Contengut

en: content
oc: contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Quantity
oc: Quantitat

en: Last updated
oc: Darrièra mesa a jorn

en: view
oc: veire

en: edit
oc: modificar

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Node type
oc: Tipe de nosèl

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Node
oc: Nosèl

en: Role
oc: Ròtle

en: Order
oc: Òrdre

en: left
oc: equèrra

en: modify
oc: modificar

en: create
oc: crear

en: Changed
oc: Modificat

en: No content types available.
oc: Cap de tipe de contengut pas disponible.

en: Available
oc: Disponible

en: @type: added %title.
oc: @type  : « %title » apondut.

en: My account
oc: Mon compte

en: @type %title has been created.
oc: Lo contengut '%title', de tipe '@type', es estat creat.

en: The post could not be saved.
oc: Lo contengut a pas pogut èsser enregistrat.

en: Bulk operations
oc: Operacions en masse
