Pay-per-node (7.x-1.1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: No content types available.
or: କୌଣସି ତଥ୍ୟ ପ୍ରକାର  ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ
