Pay-per-node (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: user
os: архайæг

en: Content
os: Мидис

en: content
os: мидис

en: Type
os: Тип

en: Last updated
os: Фæстаг сногдзинад

en: view
os: бакаст

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн
