Pay-per-node (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: user
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: My account
pa: ਮੇਰਾ ਅਕਾਊਂਟ
