Pay-per-node (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (52 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: user
pl: użytkownik

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Content
pl: Zawartość

en: content
pl: zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Quantity
pl: Ilość

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Purchased
pl: Zakupiono

en: view
pl: przeglądaj

en: created
pl: utworzono

en: edit
pl: edytuj

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Node type
pl: Typ zawartości

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Created
pl: Utworzono

en: Node
pl: Węzeł

en: administer
pl: zarządzaj

en: Allowed
pl: Dozwolone

en: total
pl: razem

en: Role
pl: Rola

en: Order
pl: Kolejność

en: left
pl: lewo

en: modify
pl: modyfikuj

en: create
pl: utwórz

en: Submit %name
pl: Dodaj %name.

en: Changed
pl: Zmieniono

en: No content types available.
pl: Brak rodzajów zawartości.

en: Available
pl: Dostępne

en: @type: added %title.
pl: @type: dodano %title.

en: My account
pl: Moje konto

en: @type %title has been created.
pl: Wpis %title (@type) został dodany.

en: The post could not be saved.
pl: Zachowanie wpisu było niemożliwe.

en: Number of nodes
pl: Liczba węzłów

en: Bulk operations
pl: Operacje masowe

en: Pay per node system
pl: System pay per node

en: Your pay per node balance
pl: Twoje saldo pay per node

en: Pay per node balance
pl: Saldo pay per node

en: User account has been updated
pl: Konto użytkownika zostało zaktualizowane

en: Pay per node account
pl: Konto pay per node

en: Number of nodes to add. This can be negative.
pl: Liczba węzłów do dodania. Może być liczbą ujemną.

en: administer pay-per-node system
pl: zarządzaj systemem pay-per-node

en: Select one or more content types
pl: Wybierz jeden lub więcej typów zawartości.

en: Allowed content types updated.
pl: Dozwolone typy zawartości zostały zaktualizowane.

en: allowed content types
pl: dozwolone typy zawartości

en: No content types available (see !link)
pl: Brak dostępnych typów zawartości (zobacz !link)

en: You cannot create a content of this type
pl: Nie możesz utworzyć zawartości tego typu

en: Administer Pay per node system
pl: Zarządzaj systemem Pay per node

en: Pay Per Node System
pl: System Pay Per Node

en: Quantity must be a positive integer.
pl: Ilość musi być liczbą dodatnią.
