Pay-per-node (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: Preview
ps: مخليد

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Role
ps: ونډه

en: Order
ps: اوډون

en: My account
ps: زما ګڼون
