Pay-per-node (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: user
sl: uporabnik

en: Submit
sl: Pošlji

en: Content
sl: Vsebine

en: content
sl: vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Quantity
sl: Količina

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: view
sl: pogled

en: edit
sl: uredi

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: Order
sl: Vrstni red

en: @type: added %title.
sl: @type: dodan %title.

en: My account
sl: Moj račun

en: @type %title has been created.
sl: Vsebina %title tipa @type je bila ustvarjena.
