Pay-per-node (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: user
te: వాడుకరి

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Content
te: సారము

en: content
te: విషయం

en: Type
te: రకం

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Last updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: view
te: వీక్షించు

en: created
te: సృష్టించబడినది

en: edit
te: మార్చు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Role
te: పాత్ర

en: Order
te: క్రమం

en: My account
te: నా ఖాతా
