Pay-per-node (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: user
th: ผู้ใช้

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: content
th: เนื้อหา

en: Type
th: ประเภท

en: Quantity
th: จำนวน

en: Last updated
th: แก้ไข

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Allowed
th: อนุญาต

en: Order
th: เรียงตาม

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: No content types available.
th: ไม่พบชนิดเนื้อหา

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ

en: @type: added %title.
th: @type: เพิ่ม %title.

en: My account
th: บัญชีผู้ใช้ของฉัน

en: @type %title has been created.
th: สร้าง @type %title แล้ว

en: The post could not be saved.
th: ไม่สามารถบันทึกเนื้อหานี้ได้
