Pay-per-node (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: user
be: карыстальнік

en: Content
be: Змесціва

en: content
be: змест

en: Type
be: Тып

en: Last updated
be: Абноўлена

en: view
be: глядзець

en: created
be: створана

en: edit
be: рэдагаваць

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Created
be: Створана

en: administer
be: кіраваць

en: Role
be: Роля

en: Order
be: Парадак

en: left
be: злева

en: No content types available.
be: Няма даступных тыпаў змесціва

en: @type: added %title.
be: @type: дададзены %title.

en: My account
be: Мой рахунак

en: @type %title has been created.
be: @type %title быў створаны.

en: The post could not be saved.
be: Пост не можа быць захаваны.

en: You are not allowed to create content.
be: Вы ня маеце права ствараць матэрыялы.
