Pay-per-node (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: user
bg: потребител

en: Content
bg: Съдържание

en: content
bg: съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: Purchased
bg: Закупен

en: view
bg: преглед

en: edit
bg: редактирай

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Created
bg: Създадено

en: Role
bg: Роля

en: Order
bg: Поръчка

en: No content types available.
bg: Няма достъпни типове съдържание. Моля, регистрирайте се, за да получите съответните права.

en: @type: added %title.
bg: @type: добавен %title.

en: My account
bg: Моят профил

en: @type %title has been created.
bg: @type %title е създаден/a.

en: The post could not be saved.
bg: Публикацията не може да бъде записана.
