Pay-per-node (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: content
dz: ནང་དོན།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: view
dz: སྟོན།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: No content types available.
dz: ནང་དོན་དབྱེ་བ་ཚུ་ཐོབ་ཚུགསཔ་མེད།

en: @type: added %title.
dz: @type:  %title ཁ་སྐོང་རྐྱབས་ཡོདཔ།

en: My account
dz: ངེའི་རྩིས་ཐོ་
