Pay-per-node (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: user
fi: käyttäjä

en: Content
fi: Sisältö

en: content
fi: sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Quantity
fi: Määrä

en: Last updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: Purchased
fi: Ostettu

en: view
fi: näkymä

en: created
fi: luotu

en: edit
fi: muokkaa

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Save
fi: Tallenna

en: Update
fi: Päivitys

en: Node type
fi: Solmun tyyppi

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Created
fi: Luotu

en: administer
fi: hallitse

en: Role
fi: Rooli

en: Order
fi: Järjestys

en: Changed
fi: Muuttunut

en: No content types available.
fi: Yhtään sisältötyyppiä ei ole saatavilla.

en: Available
fi: Saatavilla

en: @type: added %title.
fi: @type: lisättiin %title.

en: My account
fi: Oma käyttäjätilini

en: @type %title has been created.
fi: @type %title on lisätty.

en: The post could not be saved.
fi: Kirjoitusta ei voitu tallentaa.

en: Bulk operations
fi: Bulkkitoiminnot
