Pay-per-node (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: user
hy: օգտագործող

en: Content
hy: Պարունակություն

en: content
hy: պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: edit
hy: խմբագրել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Role
hy: Դեր

en: @type: added %title.
hy: @type ավելացված %title:

en: My account
hy: Իմ հաշիվը

en: @type %title has been created.
hy: @type %title ստեղծված է։

en: The post could not be saved.
hy: Գրառումը չի կարող հիշվել։
