Pay-per-node (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Content
km: មាតិកា

en: content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Last updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: view
km: មើល​

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Role
km: តួនាទី

en: Order
km: លំដាប់

en: No content types available.
km: គ្មាន​ប្រភេទ​មាតិកា ។

en: @type: added %title.
km: @type ៖ បាន​បន្ថែម %title ។

en: My account
km: គណនី​របស់​ខ្ញុំ

en: @type %title has been created.
km: @type %title ត្រូវ​បាន​បង្កើត ។

en: The post could not be saved.
km: ប្រកាស​មិនអាច​ត្រូវ​បាន​រក្សា​ទុក ។
