Pay-per-node (7.x-1.2) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: user
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: Purchased
ml: വാങ്ങിയിരിക്കുന്നു

en: view
ml: കാണുക

en: created
ml: സൃഷ്ടിച്ചു

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
