Pay-per-node (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: user
mr: सदस्य

en: Content
mr: साहित्य

en: content
mr: मजकूर

en: Type
mr: प्रकार

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: Purchased
mr: खरेदी केले

en: view
mr: दाखवा

en: created
mr: तयार झाले

en: edit
mr: संपादन

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Update
mr: अपडेट

en: Node type
mr: धाग्याचा प्रकार

en: Created
mr: प्रकाशन

en: total
mr: एकूण

en: My account
mr: माझे सदस्यत्व
