Pay-per-node (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: user
ro: utilizator

en: Content
ro: Conținut

en: content
ro: conţinut

en: Type
ro: Tip

en: Quantity
ro: Cantitate

en: Last updated
ro: Ultima actualizare

en: view
ro: afișează

en: created
ro: creat

en: edit
ro: modifică

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Save
ro: Salvare

en: Update
ro: Actualizare

en: Node type
ro: Tip nod

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Created
ro: Creat

en: Role
ro: Rol

en: Order
ro: Comandă

en: create
ro: creare

en: Changed
ro: Schimbat

en: No content types available.
ro: Nu sunt disponibile tipuri de conţinut.

en: Available
ro: Disponibil

en: @type: added %title.
ro: @type: %title adăugat.

en: My account
ro: Contul meu

en: @type %title has been created.
ro: @type %title a fost creat.

en: The post could not be saved.
ro: Articolul nu a putut fi salvat.
