Pay-per-node (7.x-1.2) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: user
se: geavaheaddji

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Content type
se: Šládja

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Order
se: Diŋgo

en: My account
se: Mu konto
