Pay-per-node (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Title
sv: Titel

en: user
sv: användare

en: Content
sv: Innehåll

en: content
sv: innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Quantity
sv: Antal

en: Last updated
sv: Senast uppdaterad

en: Purchased
sv: Köpt

en: view
sv: visa

en: created
sv: skapad

en: edit
sv: redigera

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Save
sv: Spara

en: Update
sv: Uppdatera

en: Node type
sv: Typ av nod

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Created
sv: Skapad

en: administer
sv: administrera

en: Allowed
sv: Tillåten

en: Role
sv: Roll

en: Order
sv: Ordning

en: left
sv: vänster

en: Changed
sv: Ändrad

en: No content types available.
sv: Inga innehållstyper tillgängliga.

en: Available
sv: Tillgänglig

en: @type: added %title.
sv: @type: lade till %title.

en: My account
sv: Mitt konto

en: @type %title has been created.
sv: %title (@type) har skapats.

en: The post could not be saved.
sv: Inlägget kunde inte sparas.

en: Bulk operations
sv: Hopsamlade funktioner

en: You are not allowed to create content.
sv: Du har inte behörighet att skapa innehåll.
