Pay-per-node (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (29 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: user
vi: người dùng

en: Content
vi: Nội dung

en: content
vi: nội dung

en: Type
vi: Kiểu

en: Quantity
vi: Số lượng

en: Last updated
vi: Cập nhật lần cuối

en: Purchased
vi: Đã mua

en: view
vi: xem

en: created
vi: đã tạo

en: edit
vi: sửa

en: Preview
vi: Xem trước

en: Save
vi: Lưu

en: Update
vi: Cập nhật

en: Node type
vi: Kiểu node

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Created
vi: Tạo bởi

en: administer
vi: quản lý

en: total
vi: tổng

en: Role
vi: Vai trò

en: Order
vi: Thứ tự

en: left
vi: trái

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: No content types available.
vi: Không có kiểu nội dung hợp lệ.

en: Available
vi: Có sẵn

en: @type: added %title.
vi: @type: đã thêm %title.

en: My account
vi: Tài khoản cá nhân

en: @type %title has been created.
vi: @type %title đã được tạo.

en: The post could not be saved.
vi: Không thể lưu bài viết.
