Pay-per-node (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Submit
am: አስገባ

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: view
am: ትይታ

en: edit
am: አስተካክል

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን

en: My account
am: የኔ መለያ

en: @type %title has been created.
am: @type %title ተፈጥሯል።
