Pay-per-node (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: user
cs: uživatel

en: Content
cs: Obsah

en: content
cs: obsah

en: Type
cs: Typ

en: Quantity
cs: Množství

en: Last updated
cs: Poslední změna

en: Purchased
cs: Prodáno

en: view
cs: zobrazit

en: edit
cs: upravit

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Node type
cs: Typ uzlu

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Allowed
cs: Povoleno

en: total
cs: celkem

en: Changed
cs: Změněno

en: No content types available.
cs: Nejsou k dispozici žádné typy obsahu.

en: Available
cs: K dispozici

en: @type: added %title.
cs: @type: přidáno %title.

en: My account
cs: Můj účet

en: @type %title has been created.
cs: @type %title byl vytvořen.

en: The post could not be saved.
cs: Příspěvek nelze uložit.

en: Bulk operations
cs: Hromadné úpravy
