Pay-per-node (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Title
gl: Título

en: user
gl: usuario/a

en: Submit
gl: Enviar

en: Content
gl: Contido

en: content
gl: contido

en: Type
gl: Tipo

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Last updated
gl: Última actualización

en: view
gl: vista

en: created
gl: creado

en: edit
gl: editar

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Node type
gl: Tipo de nodo

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: administer
gl: Administración

en: Allowed
gl: Permitido

en: Role
gl: Rol

en: Order
gl: Orde

en: create
gl: crear

en: Submit %name
gl: Enviar %nome

en: Changed
gl: Cambiado

en: No content types available.
gl: Ningún tipo de contido dispoñible.

en: Available
gl: Dispoñible

en: @type: added %title.
gl: @type: engadido %title.

en: My account
gl: A miña conta

en: @type %title has been created.
gl: Creouse @type %title.

en: The post could not be saved.
gl: Non se puido gardar o envio.

en: You are not allowed to create content.
gl: Non ten permiso para crear contido.
