Pay-per-node (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Title
he: כותרת

en: user
he: משתמש

en: Submit
he: שלח

en: Content
he: תוכן

en: content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Quantity
he: כמות

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: Purchased
he: נקנה

en: view
he: צפיה

en: edit
he: עריכה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Node type
he: סוג תוכן

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: Role
he: תפקיד

en: Order
he: סידור

en: Changed
he: השתנה

en: No content types available.
he: אין סוגי תוכן זמינים

en: Available
he: זמין

en: @type: added %title.
he: @type: נוסף '%title'.

en: My account
he: החשבון שלי

en: @type %title has been created.
he: @type %title נוצר.

en: The post could not be saved.
he: לא ניתן לשמור את הפרסום.

en: Bulk operations
he: פעולות גורפות
