Pay-per-node (7.x-1.2) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: user
ht: itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: Save
ht: Anrejistre

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Changed
ht: Chanje

en: My account
ht: My account (AK)
