Pay-per-node (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (33 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: user
ja: ユーザー

en: Submit
ja: 送信

en: Content
ja: コンテンツ

en: content
ja: コンテンツ

en: Type
ja: タイプ

en: Quantity
ja: 数量

en: Last updated
ja: 最終更新

en: Purchased
ja: 購入

en: view
ja: ビュー

en: created
ja: 作成日

en: edit
ja: 編集

en: Preview
ja: プレビュー

en: Save
ja: 保存

en: Update
ja: 更新

en: Node type
ja: ノードタイプ

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Created
ja: 作成

en: Node
ja: ノード

en: Allowed
ja: 許可された

en: Role
ja: 役割

en: Order
ja: オーダー

en: Changed
ja: 変更済

en: No content types available.
ja: 利用できるコンテンツタイプはありません。

en: Available
ja: 利用可能

en: @type: added %title.
ja: @type: %titleが追加されました。

en: My account
ja: アカウント情報

en: @type %title has been created.
ja: @type %title が作成されました。

en: The post could not be saved.
ja: 投稿が保存できませんでした。

en: Number of nodes
ja: ノード数

en: Bulk operations
ja: 一括処理

en: If the original order status was not Completed.
ja: オリジナルの注文状態が完了していない場合。

en: If the updated order status is Completed.
ja: 注文状態が完了に更新された場合。
