Pay-per-node (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: user
lv: lietotājs

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Content
lv: Saturs

en: content
lv: saturs

en: Type
lv: Veids

en: Quantity
lv: Skaits

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: view
lv: skatīt

en: created
lv: izveidots

en: edit
lv: labot

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Node type
lv: Mezgla veids

en: Content type
lv: Satura veids

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Allowed
lv: Atļauts

en: total
lv: kopā

en: Role
lv: Loma

en: Order
lv: Secība

en: left
lv: kreisā

en: Changed
lv: Labots

en: No content types available.
lv: Nav pieejams neviens satura veids.

en: Available
lv: Pieejams

en: @type: added %title.
lv: @type: pievienots(a) %title.

en: My account
lv: Mans konts

en: @type %title has been created.
lv: Tika izveidots @type %title

en: The post could not be saved.
lv: Ierakstu nevar saglabāt.
