Pay-per-node (7.x-1.1) - en to no translation catalogue (28 entries)

en: Title
no: Tittel

en: user
no: bruker

en: Submit
no: Send

en: Content
no: Innhold

en: content
no: innhold

en: Quantity
no: Antall

en: Last updated
no: Sist oppdatert

en: view
no: vis

en: created
no: opprettet

en: edit
no: rediger

en: Preview
no: Forhåndsvisning

en: Save
no: Lagre

en: Update
no: Oppdater

en: Node type
no: Innholdstype

en: Content type
no: Innholdstype

en: Created
no: Opprettet

en: Allowed
no: Tillatt

en: Role
no: Rolle

en: Order
no: Rekkefølge

en: Changed
no: Endret

en: No content types available.
no: Ingen innholdstyper er tilgjengelige.

en: Available
no: Tilgjengelig

en: @type: added %title.
no: @type: %title er opprettet.

en: My account
no: Min konto

en: @type %title has been created.
no: @type %title ble opprettet.

en: The post could not be saved.
no: Kunne ikke lagre innlegget.

en: Number of nodes
no: Antall innhold

en: Bulk operations
no: Massehandlinger
