Pay-per-node (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (31 entries)

en: Title
pt: Título

en: user
pt: usuário

en: Content
pt: Conteúdo

en: content
pt: conteúdo

en: Type
pt: Tipo

en: Quantity
pt: Quantidade

en: Last updated
pt: Última atualização

en: Purchased
pt: Comprado

en: view
pt: ver

en: created
pt: criado

en: edit
pt: editar

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Save
pt: Salvar

en: Update
pt: Atualizar

en: Node type
pt: Tipo de node

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Created
pt: Criado

en: administer
pt: administrar

en: Allowed
pt: Permitido

en: Role
pt: Papel

en: Order
pt: Pedido

en: left
pt: esquerda

en: create
pt: criar

en: Changed
pt: Alterado

en: No content types available.
pt: Não há nenhum tipo de conteúdo disponível.

en: Available
pt: Disponível

en: @type: added %title.
pt: @type: %title adicionado.

en: My account
pt: Minha conta

en: @type %title has been created.
pt: @type %title foi criado.

en: The post could not be saved.
pt: O post não pôde ser salvo.

en: Bulk operations
pt: Operações em massa
