Pay-per-node (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (37 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: user
ru: пользователь

en: Submit
ru: Отправить

en: Content
ru: Содержимое

en: content
ru: содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Quantity
ru: Количество

en: Last updated
ru: Последнее обновление

en: Purchased
ru: Покупка

en: view
ru: представление

en: created
ru: создано

en: edit
ru: изменить

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Save
ru: Сохранить

en: Update
ru: Обновить

en: Node type
ru: Тип материала

en: Content type
ru: Тип материала

en: Created
ru: Создано

en: Node
ru: Материал

en: administer
ru: управлять

en: Allowed
ru: Разрешено

en: overview
ru: обзор

en: total
ru: всего

en: Role
ru: Роль

en: Order
ru: Порядок

en: left
ru: слева

en: create
ru: создайте

en: Submit %name
ru: Отправить %name

en: Changed
ru: Изменение

en: No content types available.
ru: Типы материалов не определены.

en: Available
ru: Доступно

en: @type: added %title.
ru: @type: добавлен материал %title.

en: My account
ru: Моя учётная запись

en: @type %title has been created.
ru: Материал %title типа @type был создан.

en: The post could not be saved.
ru: Не удалось сохранить сообщение.

en: Bulk operations
ru: Массовые операции

en: You are not allowed to create content.
ru: Вы не можете создавать материалы.
