Pay-per-node (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Title
sk: Názov

en: user
sk: používateľ

en: Submit
sk: Odoslať

en: Content
sk: Obsah

en: content
sk: obsah

en: Type
sk: Typ

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Purchased
sk: Zakúpený

en: view
sk: zobraziť

en: edit
sk: upraviť

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Node type
sk: Typ uzla

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: administer
sk: administrácia

en: Allowed
sk: Povolené

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Order
sk: Poradie

en: left
sk: vľavo

en: create
sk: vytvoriť

en: Changed
sk: Zmenené

en: No content types available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne typy obsahu.

en: Available
sk: Dostupné

en: @type: added %title.
sk: @type: pridané %title.

en: My account
sk: Môj účet

en: @type %title has been created.
sk: @type %title bol vytvorený.

en: The post could not be saved.
sk: Príspevok nemôže byť uložený.

en: Bulk operations
sk: Hromadné operácie

en: If the original order status was not Completed.
sk: Ak pôvodný stav objednávky nebol "Dokončená"
