Pay-per-node (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: user
sr: корисник

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: edit
sr: измени

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: Created
sr: Направљено

en: Role
sr: Улога

en: Order
sr: Редослед

en: Changed
sr: Промењен

en: My account
sr: Мој налог

en: @type %title has been created.
sr: @type %title је направљен.
