Pay-per-node (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: user
uk: користувач

en: Content
uk: Вміст

en: content
uk: матеріал

en: Type
uk: Тип

en: Quantity
uk: Кількість

en: Last updated
uk: Востаннє оновлено

en: Purchased
uk: Придбаний

en: view
uk: переглянути

en: created
uk: створений

en: edit
uk: редагувати

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Update
uk: Оновити

en: Node type
uk: Тип матеріалу

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Created
uk: Створено

en: administer
uk: адмініструвати

en: Allowed
uk: Дозволений

en: overview
uk: огляд

en: total
uk: загалом

en: Role
uk: Роль

en: Order
uk: Послідовність

en: left
uk: зліва

en: modify
uk: змінити

en: create
uk: створення

en: Changed
uk: Змінено

en: No content types available.
uk: Немає доступних типів матеріалів.

en: Available
uk: Доступно

en: @type: added %title.
uk: @type: додано %title.

en: My account
uk: Мій обліковий запис

en: @type %title has been created.
uk: @type %title було успішно створено.

en: The post could not be saved.
uk: Не вдалося зберегти публікацію.

en: Bulk operations
uk: Пакетні операції
