Pay-per-node (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: user
ur: صارف

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Content
ur: متن

en: content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Last updated
ur: آخری بار تدوین کیا گیا

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: edit
ur: ترمیم

en: Preview
ur: جائزہ

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Update
ur: تجدید

en: Node
ur: نوڈ
