Payson Checkout (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Invoice
cs: Faktura

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Currency code
cs: Kód měny

en: Payment methods
cs: Způsoby platby

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
cs: Transakce mohou být zpracovány pouze v jedné z uvedených měn.
