Payson Checkout (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Invoice
da: Faktura

en: First Name
da: Fornavn

en: Last Name
da: Efternavn

en: Currency code
da: Valutakode

en: Payment methods
da: Betalingsmetoder

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
da: Transactioner kan kun behandles i en valuta, der fremgår af listen.
