Payson Checkout (7.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Invoice
de: Rechnung

en: First Name
de: Vorname

en: Last Name
de: Nachname

en: Currency code
de: Währungscode

en: Payment methods
de: Zahlungsmethoden

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
de: Transaktionen können nur in einer der folgenden Währungen durchgeführt werden.

en: Order @order_number at @store
de: Bestellung @order_number bei @store

en: Log notifications with the full IPN during validation and processing (used for debugging).
de: Protokollieren Sie Benachrichtigungen mit der vollständigen IPN während der Validierung und Verarbeitung (für die Fehlersuche).
