Payson Checkout (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Invoice
fi: Lasku

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: Currency code
fi: Valuuttakoodi

en: Payment methods
fi: Maksutavat
